До Українських Робітників

З рук до рук!

З хати до хати!

Пролетарі всіх країн, єднайтеся!

Українські Робітники! Чи знаєте Ви, що всі фабрики та заводи на Україні належать на праві власности  м о с к о в с ь к і й  д е р ж а в і. Чи розумієте Ви, що в цьому праві власности  московської держави на всю майже промисловість України немає нічого спільного з правдивим соціялізмом, бо-ж соціялізмом називаємо такий лад, при якому засобами праці володіє зорґанізоване ціле суспільство, цілий народ, а зокрема зорґанізовані робітники, а не така влада, що силою тільки та гнітом цілого суспільства оберегає своє становище. Чи переконались уже Ви, що московська грабіжиицька влада на Україні виступає як хижий власник-експлоататор, обернувши наш край в рабську колонію, а Вас українських робітників у німіх безборонних рабів. Чи зрозуміло Вам, що під покришкою «соціялистичного будівництва» наїздницька влада на Україні запровадила і задпроваджує чужий і ворожий народові московський державний капіталізм.

Жмені крівавих деспотів, для утримання влади в своїх руках, потрібно було «прибрати до рук» робітництво, позбавити його найзвичайнісеньких прав до оборони своїх інтересів. Потрібно було обернути українського робітника-громадянина, яким він був за своєі влади – Української Народньої Республіки – на безсловесного раба на державних московських підприємствах. Московській владі ходило про те, щоб вільного українського робітника-громадянина взяти в московські шори потихеньку, непомітно для нього самого, і от тому зрадницька її робота переводилась під несамовитий та брехливий галас – соціялістичного будівництва, «соціялізму», «пятирічки» і т. инш. Московський червоний капіталізм оними гаслами покриває свою ганебну реакційну робітничу політику і, під нечуваним в світі крівавим терором, запроваджує на державних підприємствах «єдиноначаліє», «змагання», «ударництво».

Грабіжницька московська влада пішла війною на Українську Народню Республіку з єдиною метою – заволодіти нашою родючою землею та величезними фабриками та заводами. «Хлєбца не хватіло» цим московським господарям ще в 18 році. Українського вугілля та заліза забракло московській голоті. Дика північна орда знала, що з правдивими своїми гаслами – «даєшь хлеб», «даєшь уголь», «даєшь желєзо» «даєшь сахар» – прихильників на Україні не знайде, отже треба було хитрити та дурити «хахлів» і вони викинули для українського селянина гасла – «мир хижинам – война дворцам», – а для робітників «вся влада – робітникам». А що-ж запровадили москалі на ділі?

Робітники, Ви-ж самі були свідками крівавого грабунку селянських хат, на користь нових московських економій – колгоспів та радгоспів. Ви-ж на собі самих уже відчули той страшний гніт і експлоатацію, яку москалі принесли на Україну. Де те богатцтво, що Ви здобуваєте, працюючи без кінця, без перерви на державних підприємствах? Чому не хватає на Україні найнеобхідніших споживчих продуктів та промислових товарів? А тому, що все це вивозиться з нашої землі на Московщину, чи навіть закордон! З української сировини москалі індустріялізують московську область, на котру вони витрачають грошей удвоє більше, ніж на цілу Україну. Цього року, у ці 2–3 центральні губернії на нове будівництво призначено оден міліярд карбованців. Отже, москалі обернули Україну в свою колонію і грабують її так, як ні одну колонію в світі тепер ніхто не грабує. Бо й чорношкірі в Африці домагаються тепер незалежности та повстають проти чужинців-експлоататорів, а про індусів і говорити нічого!

Знищити оцю колоніяльну експлоатацію московських наїздників – ось перше завдання українського робітництва. Досить московського «комуністичного» дурисвітства, що під тріскотню начебто соціялістичних слів розбили сили українського пролетаріяту! Дикунський терор, провокація, штрайкбрехерство чи так зване «ударництво» та «видвиженство», політика упослідження місцевого українського робітництва на користь приїзжих сезонових москалів – ось наслідки московської окупації. До якого глуму над робітниками дійшли призначені державою керовники професійного руху, коли, замість оборони інтересів праці, запроваджують на підприємствах «єдіноначаліє», збільшують виробничі норми та зменшують ставки поштучної оплати! Нігде, мабуть на світі немає такої низької заробітної платні, як оце завели на Україні московські окупанти, бо-ж нігде на світі немає такої дорожнечі, яка оце панує на Україні. Заробітна ж платня не рахується по тому скільки саме карбованців чи франків одержує робітник, а по тому скільки той робітник може за свою платню купити товарів.

Тільки у дійсно незалежній Демократичній Республиці український робітник буде брати дійсну участь в державі, на підприємстві. Тільки при громадянських вольностях слова, друку, вольності префесійного руху – можливий поступ добробуту трудящого люду!

Тільки шляхом вказаним світовим робітництвом, обєднанним в ІІ-ий Інтернаціонал, мусить іти українське робітництво!

Тільки через волю страйків та волю робітничих партій українське робітництво оборонить свої господарські інтереси та здобуде вплив на державу.

Геть з московською диктатурою з Української землі!

Готуйтесь до загального штрайку і памятайте, що загальний штрайк – найстрашніша зброя українського пролєтаріяту проти московської окупації!

Хай живе український пролєтаріят!

Хай живе його «Українська Соціял Демократична Робітнича Партія»!

Хай живе Українська Народня Республіка – ні від кого незалежна демократична держава українського народу!

Українська Соціял-Демократична Робітнича Партія (Фракція).

0 Responses to “До Українських Робітників”  1. Напиши коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.
Лютий 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728  

Останні коментарі

Архіви

Введіть адресу своєї ел.пошти


%d блогерам подобається це: